• Kategorie
  • Commercial Smart Products ThinkSmart Core + Controller Kit for Microsoft Teams Rooms 11LR0005PB /vPro/3YRS OS

Symbol: 11LR0005PB
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 5 szt.
Waga 5.11 kg
Zostaw telefon

Zestaw ThinkSmart Core + Controller Kit. Bardziej inteligentna współpraca na platformie Zoom przy użyciu istniejącego wyposażenia audio-wideo
Wzbogać sale konferencyjne każdej wielkości o inteligentną technologię współpracy dzięki zestawowi ThinkSmart Core + Controller dla Zoom Rooms idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, które posiadają już wyposażenie audio-wideo. Zestaw zawiera ThinkSmart Core, urządzenie komputerowe zbudowane na platformie Intel vPro i certyfikowane dla Zoom Rooms, panel sterowania, usługę Premier Support oraz nasze oprogramowanie ThinkSmart Manager Premium, do zdalnego zarządzania i wdrażania, i nie tylko.

Zoptymalizowany pod kątem wydajności
Urządzenie komputerowe ThinkSmart Core posiada procesory Intel Core vPro 11. generacji z grafiką Intel Iris Xe, co zapewnia zoptymalizowaną wydajność i współpracę w firmie. Posiada certyfikat i fabrycznie zainstalowaną aplikację Zoom Rooms - idealną do tego, aby pracownicy mogli bezproblemowo i bezpiecznie łączyć się, udostępniać dane i współpracować. Dodatkowo, działa na zaufanym systemie operacyjnym Windows 10 IoT Enterprise SAC.

Komunikacja twarzą w twarz
Panel sterowania ThinkSmart Controller posiada 10.1-calowy wyświetlacz HD z powłoką antyodblaskową i antysmugową oraz 10-punktowym ekranem dotykowym. Znajomy interfejs Zoom ułatwia inicjowanie i kontrolowanie spotkań, udostępnianie treści i współpracę - niezależnie od tego, gdzie znajdują się współpracownicy. Zaprojektowany z myślą o wygodzie, posiada dwa kąty widzenia i możliwość połączenia za pomocą USB-C.

Z łatwością instaluj, monitoruj i rozwiązuj problemy
Dzięki oprogramowaniu ThinkSmart Manager zespoły IT mogą z łatwością wdrażać i monitorować wszystkie urządzenia ThinkSmart w firmie, zarządzać nimi i zdalnie rozwiązywać problemy. To specjalnie opracowane centrum zarządzania jest udostępnianie w formie subskrypcji, a w ramach pakietu otrzymasz roczny dostęp do oprogramowania na poziomie Premium. Po roku wybrać można zakup pakietu Basic lub Premium, aby nadal korzystać z usługi.
ThinkSmart Manager

Zapewnia stałe bezpieczeństwo
Urządzenie ThinkSmart Core zawiera ThinkShield, nasz wbudowany pakiet rozwiązań zabezpieczających, które chronią Twoje urządzenie i Twoje dane. Dodatkowo platforma Intel vPro zapewnia najbardziej wszechstronne zabezpieczenia sprzętowe dla biznesu na świecie. Co więcej, zarówno urządzenie Core, jak i panel sterowania posiadają gniazda blokady Kensington MiniSaver, fizycznie zabezpieczającej urządzenia.

Łatwy do zamontowania lub umieszczenia na blacie stołu
Dzięki zintegrowanemu zarządzaniu kablami i uchwytom VESA ThinkSmart Core i ThinkSmart Controller wyglądają świetnie w każdym miejscu.