• Kategorie
  • Monitor 85 cali QM85F

Symbol: LH85QMFPLGC/EN
Brak towaru
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 72h
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0 szt.
Waga 72 kg
Zostaw telefon

QM85F

Nowa jakość obrazu UHD w biznesie
Współczesne firmy, w tym banki, restauracje, punkty sprzedaży detalicznej itd., coraz częściej używają wyświetlaczy cyfrowych do angażowania, informowania i obsługi klientów. Korzystanie z komercyjnych cyfrowych wyświetlaczy staje się coraz powszechniejsze, a dzięki temu, że zapewniają one wyraźniejszy tekst i obrazy, UHD stanowi kolejną, ważną cechę technologii wyświetlania. Dzięki najnowszej technologii UHD firmy mogą wykorzystać nową generację obrazu o wysokiej jakości, przekazując mocniejsze komunikaty i informacje. UHD oferuje wyjątkowy realizm szczegółów, możliwość wyświetlania większej liczby informacji na jednym ekranie i czterokrotnie wyższą szczegółowość, co jest najbardziej widoczne podczas wyświetlania tekstu. W przypadku aplikacji komercyjnych niezbędne funkcje, takie jak orientacja pionowa i dłuższy czas działania, zostały połączone ze szczegółowością UHD w celu osiągnięcia najwyższej jakości wyświetlanego obrazu.

Monitory z serii QMF zaprojektowane dla biznesu

Modele UHD z serii QMF są dostępne w konfiguracjach od 75 do 98. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałą jakość obrazu w każdym otoczeniu. Wyświetlacze UHD zapewniają wyjątkowo ostry obraz o dużej gęstości pikseli, idealny do wyświetlania nawet najdrobniejszych szczegółów zdjęć i filmów, które zapewnią realistyczne i wciągające doświadczenia. Seria QMF oferuje wysoką trwałość i pracę przez całą dobę. Monitory w standardzie wyposażone są w panele nie odbijające światła, tak aby wyświetlacze zapewniały wyjątkową wydajność nawet przy jaskrawym oświetleniu. Dodając do tego konfigurację z wąską ramką, monitory z serii QMF stanowią kompaktowe rozwiązanie do wykorzystania w miejscach, w których przestrzeń czy oświetlenie są ograniczone. Z kolei wyjątkowe wzornictwo pozwala na oglądanie wyraźnego obrazu bez zakłóceń.

Zdobywanie klientów i poprawa identyfikacji marki dzięki realistycznym obrazom o wysokiej jakości
Seria QMF zapewnia czterokrotnie większą rozdzielczość niż FHD na tej samej powierzchni ekranu, co umożliwia bardziej precyzyjne odwzorowanie szczegółów. Wyświetlany w UHD tekst jest wyjątkowo czytelny dzięki wysokiej gęstości pikseli. Materiały wizualne, takie jak zdjęcia i filmy, prezentowane są z najdrobniejszymi detalami, dzięki czemu wydają się bardziej realistyczne i angażujące. Dodatkowo klienci mogą wymienić starsze ściany wideo złożone z mniejszych wyświetlaczy FHD na pojedynczy, duży wyświetlacz z serii QMF, aby wyeliminować wewnętrzne ramki i zapewnić niczym niezakłócony widok treści. Rozdzielczość oferowana przez cztery wyświetlacze FHD jest taka sama jak ta, którą zapewnia jeden ekran UHD.

Wyświetlanie treści 4xFHD na podzielonym ekranie zapewniające lepsze wrażenia wizualne
Teraz możliwe jest pokazanie większej liczby informacji na mniejszej liczbie wyświetlaczy. UHD oferuje czterokrotnie wyższą rozdzielczość niż FHD, co oznacza, że na jednym ekranie UHD można wyświetlać tę samą treść co na czterech ekranach FHD. Seria QMF oferuje szeroki wachlarz opcji łączności, w tym możliwość wyświetlenia treści z czterech oddzielnych urządzeń wejściowych na tym samym ekranie, bez potrzeby wcześniejszego ich łączenia na oddzielnym komputerze. W przypadku serii QMF nie są potrzebne żadne specjalne komponenty firm zewnętrznych. Możliwe są różne scenariusze PiP (Picture-in-Picutre) i dzielenia ekranu, a dostępne możliwości znacząco wykraczają poza podzielenie ekranu na cztery równe prostokąty. Dzięki tej elastyczności istnieje wiele opcji użycia, na przykład wyświetlenie wideokonferencji na większej części ekranu wraz z odpowiednimi dokumentami z innego urządzenia na pozostałej części ekranu, bądź prezentacja specyfikacji danego produktu obok jego wizerunku w sklepie detalicznym.

Wybór optymalnej orientacji wyświetlacza dzięki opcji pivot
Aby sprostać potrzebom przedsiębiorstw, wyświetlacze cyfrowe często montuje się w orientacji pionowej. Dlatego ważne jest, aby urządzenia obsługiwały tryb portretowy i pasowały do estetyki otoczenia, nadal zapewniając dynamiczną jakość wyświetlacza cyfrowego. Seria QMF oferuje możliwość wykorzystania orientacji zarówno pionowej, jak i poziomej.
Wybór optymalnej orientacji wyświetlacza dzięki opcji pivot

Wyświetlanie treści UHD przesyłanych strumieniowo dzięki SBB Samsung
W związku z tym, że rozdzielczość UHD w ustawieniach wyświetlaczy komercyjnych jest pewną nowością, niewiele odtwarzaczy multimedialnych oferuje obecnie przesyłanie strumieniowe UHD. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, Samsung wypuścił na rynek opcjonalne SBB z obsługą rozdzielczości UHD, które można podłączyć do tylnej obudowy wyświetlaczy serii QMF. Prosta instalacja urządzenia SBB eliminuje liczbę niepotrzebnych przewodów oraz potrzebę wygospodarowania oddzielnej przestrzeni dla odtwarzacza multimedialnego. Seria QMF wspiera odświeżanie ekranu 60 Hz, dzięki czemu wideo odtwarzane jest płynnie i można uniknąć zakłóceń obrazu często obserwowanych w przypadku niższej częstotliwości odświeżania. Obraz przesyłany jest przez kompatybilne ze standardem UHD wejście DisplayPort 1.2, co umożliwia przesyłanie strumieniowe treści UHD z częstotliwością odświeżania ekranu 60 Hz i zapewnia prawdziwie profesjonalne doznania wizualne.

Informacje o produkcie
Model

QM85F

Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 85''
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.4875 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Jasność 5000 cd/m²
Kontrast statyczny 5 000:1
Kontrast dynamiczny 50 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 1 x DVI
3 x HDMI
2 x RJ-45 LAN
2 x RS-232 (COM)
1 x DisplayPort
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Pivot Tak
Standard VESA 600 x 400
Pobór mocy 495 W
Kolor Czarny
Wysokość 1090.5 mm
Szerokość 1903.4 mm
Głębokość 105.1 mm
Waga 50.1 kg
Informacje o gwarancji

36 miesięcy Door-to-door

Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 85''
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Wbudowane głośniki Nie
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Wbudowany tuner TV Nie
Pivot Tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.