• Kategorie
  • Monitor 85cali OH85F LH85OHFPLBC/EN

Symbol: LH85OHFPLBC/EN
Brak towaru
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 72h
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Monitor wielkoformatowy SAMSUNG OH85F
Seria OHF jest wygodnie i łatwo instalowana, zaprojektowana i obsługiwana za pomocą cienkiego, kompleksowego rozwiązania, które jest dostarczane w pakiecie obejmującym ochronę przed wnikaniem, technologię przeciwodblaskową, wbudowany moduł zasilania, ochronę przed wandalizmem i wysoce wydajny system chłodzenia . Ponadto wbudowany moduł zasilania pomaga kondensować komponenty operacyjne do punktu, w którym można uzyskać ultra wąską głębokość 85 mm *, a funkcjonalność wbudowanego koncentratora sieciowego pozwala na łatwe połączenie i łatwą instalację.

Solidny poziom wytrzymałości IK10 na uderzenia zewnętrzne
Zaawansowaną ochronę wyświetlacza zapewnia hartowane szkło magiczne 5 mm (0,19 cala) o trwałości, która jest certyfikowana przez IK10 (europejski test wytrzymałości), co dodatkowo wskazuje na jego solidny poziom wytrzymałości, który może wytrzymać uderzenia zewnętrzne. Ponadto szczelina między Magic Glass a panelem LCD zapobiega pęknięciu ekranu LCD, gdy szkło ochronne zostanie rozbite.

Posiadający system samoczynnego chłodzenia bez potrzeby stosowania filtra lub konserwacji
Seria OHF firmy Samsung jest wyposażona w zaawansowany system chłodzenia z wymiennikiem ciepła, wspierany przez zaawansowane funkcje kontroli termicznej. Zwiększa to ogólną wydajność zarówno pod względem zarządzania, jak i kosztów dzięki systemowi bez filtrów. System rewolucjonizuje design oznakowania zewnętrznego, rezygnując z grubych obudów, aby pomieścić pełny pakiet wyświetlaczy.

Urzekanie odbiorców dzięki doskonałej widoczności
Wyświetlacze z serii OHF są wyposażone w innowacyjne szkło magiczne, certyfikowaną przez TUV jakość obrazu i automatyczny czujnik jasności, który optymalizuje jasność w celu optymalnego przekazywania komunikatów praktycznie każdemu widzowi. Te mocne wyświetlacze są również wyposażone w okrągłą technologię polaryzacyjną, która eliminuje ślepotę wyświetlacza spowodowaną przez spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne. Seria OHF urzeka widzów doskonałą wyrazistością komunikatów, wysoką jasnością 2500 nitów i wysokim kontrastem 5000: 1.

Działaj niezawodnie w praktycznie każdym środowisku
Aby poradzić sobie z kurzem, wilgocią i innymi zmiennymi środowiskowymi, które mogą uszkodzić oznakowanie zewnętrzne i utrudniać działanie, seria OHF zapewnia wysoki poziom ochrony przed wnikaniem dzięki ochronie na poziomie IP56, która rozciąga się na cały wyświetlacz. Ponieważ ciepło jest głównym czynnikiem narażonym na działanie oznakowania zewnętrznego, światło słoneczne z serii OHF stało się możliwe w temperaturach w zakresie od -30 ° C (-22 ° F) do 50 ° C (122 ° F). -system chłodzenia, pozwalający na uzyskanie poziomu trwałości, który może wytrzymać 24/7 operacji, jednocześnie eliminując potrzebę stosowania dodatkowych systemów klimatyzacji.

Oferując solidne opcje tworzenia treści, narzędzia do zarządzania
MagicInfo Player S4 firmy Samsung zapewnia użytkownikom nowy silnik graficzny zastosowany do ich oznakowania, który zwiększa ogólną wydajność wyświetlania, zapewniając jednocześnie płynne przejście treści. Działa również jako zaawansowane rozwiązanie do zarządzania treścią, które pozwala odtwarzać pliki multimedialne, ustawiać i edytować harmonogramy odtwarzania multimediów i wiele więcej. MagicInfo Player S4 jest wystarczająco solidny, aby umożliwić dużym organizacjom zarządzanie wieloma cyfrowymi oznakowaniami poprzez zintegrowany pojedynczy serwer, a także zdalne monitorowanie i zarządzanie nim ze scentralizowanej lokalizacji.

Informacje o produkcie
Model

OH85F

Przekątna ekranu 85''
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 1053 mm
Obszar widzialny w poziomie 1872 mm
Plamka matrycy 0.488 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Jasność 2500 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Kontrast dynamiczny 100 000:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 135 kHz
Częstotliwość pionowa min. 24 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
2 x HDMI
2 x DisplayPort
1 x USB 2.0
1 x RS-232 (COM)
1 x RJ-45 LAN
Pivot Tak
Akcesoria w zestawie
  • Podręcznik szybkiej obsługi,
  • Przewodnik po przepisach,
  • Karta gwarancyjna,
  • Pilot zdalnego sterowania,
  • Baterie.
Kolor Czarny
Wysokość 1185 mm
Szerokość 2004 mm
Głębokość 120 mm
Waga 163 kg
Przekątna ekranu 85''
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Technologia podświetlania Diody LED
Pivot Tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.