• Kategorie
  • Platforma ruchu Next Level Motion Platform v3 NLR-M001v3

Symbol: NLR-M001v3
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 szt.
Waga 28 kg
Zostaw telefon

Platforma ruchu Next Level Motion Platform v3 NLR-M001v3

Platforma ruchu Next Level Racing V3 została zaprojektowana wyłącznie z myślą o klientach, którzy chcą uzyskać jak najbardziej realistyczną symulację. Przyszłość symulacji jest tutaj, a platforma Next Level Racing Motion przeniesie Cię z niesamowitą precyzją i realizmem na tor wyścigowy lub asfaltowy. Połącz platformę Next Level Racing z dowolnym dostępnym na rynku zestawem VR, aby uzyskać niesamowite wrażenia, których po prostu nie da się opisać.

Wyprodukowano z precyzją
Zaprojektowana i stworzona jako najbardziej zaawansowana profesjonalna platforma konsumencka na rynku. Jesteśmy przekonani, że może on przewyższyć profesjonalne platformy za ułamek ceny. Platforma jest produktem stworzonym przez lata doświadczenia w symulacji w połączeniu z wiodącymi europejskimi inżynierami ruchu i oprogramowania w MotionSystems. Platformy ruchu Next Level Racing są używane nie tylko przez kierowców wyścigowych z całego świata, ale także przez wiodące uniwersytety, siły zbrojne, instytucje szkoleniowe oraz zawodowych kierowców/pilotów.

Główne cechy:

  • Profesjonalna platforma wyprodukowane w Europie zaprojektowana we współpracy z wiodącymi na świecie inżynierami ruchu
  • Specjalnie zaprojektowany do fotela, aby poruszać się jako najbardziej zaawansowane symulatory ruchu na świecie, w tym symulacje CXC
  • Niesamowicie szybkie oraz płynne realistyczne ruchy dzięki profesjonalnym profilom ruchu i silnikowi i oprogramowaniu
  • Najbardziej kompaktowa konstrukcja na świecie, ale niezwykle wydajna - mieści si