• Kategorie
  • Projektor DH351 DLP 1080p FullHD 3600 ANSI 25 000:1

Symbol: E1P0A3PBE1Z4
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0 szt.
Waga 3.78 kg
Zostaw telefon

Projektor Optoma DH351

Prezentacje w wysokiej rozdzielczości
Wyświetlaj jasne treści Full HD 1080p za pomocą DH351. Idealny do prezentacji w salach lekcyjnych i konferencyjnych, ten projektor jest przeznaczony do użytku o każdej porze dnia.
Dodatkowo jest łatwy w użyciu dzięki jednemu złączu HDMI i wbudowanemu głośnikowi. Możesz nawet użyć zasilania USB, aby podłączyć i zasilać klucze HDMI, takie jak Google Chromecast.

Full HD 1080 p
Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania doskonała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

Wspaniałe kolory
Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma zapewniają niezawodną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Idealny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

Doskonały kontrast
Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - idealny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

Informacje o produkcie
Model

DH351

Projekcja Krótkoogniskowa