• Kategorie
 • Smartfon RAZR 2022 5G 8/256 GB Czarny

Symbol: PAUG0005SE
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 14 szt.
Waga 0.66 kg
Zostaw telefon

Poznaj nowy smartfon motorola razr 2022, odważnie przeprojektowany, aby zaoferować jeszcze więcej magicznych możliwości. Zaczyna się od kultowego designu kompaktowego i miniaturowego. Zawsze, kiedy potrzebujesz, otwórz klapkę, a odsłonisz wspaniały, pełnowymiarowy ekran OLED. Smartfon razr jest wyposażony w ekran Flex View, który można ustawić pod różnymi kątami, a dzięki temu oferuje nowe sposoby interakcji, fotografowania i tworzenia. razr zachowa położenie po złożeniu ekranu, niezależnie od tego, czy wybierzesz najlepszy kąt do wideorozmowy, czy podzielenie ekranu z wieloma otwartymi aplikacjami. razr jest także wyposażony w najbardziej zaawansowany aparat w telefonach z klapką, więc Twoje zdjęcia będą wyraźniejsze i jaśniejsze niezależnie od oświetlenia. Urządzenie działa w oparciu o wiodący w branży procesor Snapdragon 8+ Gen 1. motorola razr 2022 otwiera przed Tobą praktycznie nieograniczone możliwości.

 • Zmodernizowany kultowy design z klapką
 • Duży interaktywny ekran zewnętrzny Quick View
 • Nowy ekran wewnętrzny Flex View
 • Aparat 50 Mpx z natychmiastowym nastawianiem ostrości + OIS
 • Wiodąca w branży wydajność procesora Snapdragon 8+ Gen 1
 • Przenieś zawartość telefonu na duży ekran
 • Krystalicznie czysty dźwięk

Przeprojektowany, aby zachowywać ustawienie
Otwórz klapkę kultowego modelu i sprawdź nowe możliwości. Przeprojektowany zawias utrzymuje otwarty ekran wewnętrzny Flex View, więc można ustawić telefon pod dowolnym kątem. Odkryj nowe możliwości interakcji od wideorozmów bez użycia rąk po korzystanie z podzielonego ekranu. Zamknij klapkę i włóż telefon do kieszeni lub torebki. Jego górna i dolna krawędź są doskonale dopasowane, tworząc jednolity, ultrasmukły kształt.

Pracuj i baw się, zachowując wolne ręce.
Telefon może stać samodzielnie, więc możesz korzystać z funkcji podziału ekranu z wieloma otwartymi aplikacjami. Odłóż telefon nie musisz go trzymać. Oglądaj film i pisz SMS-y do znajomych, na przykład gotując obiad. Możesz też w ogóle zrezygnować z obsługi rękami, jeśli właśnie ćwiczysz z trenerem online.

Funkcjonalność statywu. Bez statywu.
Zrób piękne selfie systemem aparatów 50 Mpx, odstawiając telefon z zawiasem ustawionym pod najbardziej odpowiednim kątem. Postaw go na płaskiej powierzchni, aby nagrać film poklatkowy lub zdobić zdjęcie z długim czasem ekspozycji.

Wykorzystaj maksymalnie wolną chwilę
Ustaw telefon pod idealnym kątem do sprawdzania powiadomień lub przewijania playlist nie musisz go trzymać w rękach. Wybierz ulubiony styl zegara i zobacz go wyraźnie, budząc się rano.

Dwa różne widoki. Jedno wspaniałe doświadczenie.
Jedno spojrzenie na ekran zewnętrzny Quick View 2,7" i już jesteś na bieżąco z powiadomieniami. Nie musisz otwierać klapki telefonu. Pisz wiadomości, rób zdjęcia, płać i wiele więcej. Otwórz klapkę i spójrz na wspaniały ekran 6,7" FHD+ OLED możesz wrócić do ostatnio wykonywanej czynności na pełnym ekranie dotykowym.

Wystarczy rzut oka
Interaktywny ekran zewnętrzny zapewnia Ci dostęp do wszystkiego bez otwierania klapki, więc możesz cieszyć się każdą chwilą. Wyświetlaj powiadomienia, nawiązuj połączenia, rób selfie, odpowiadaj na wiadomości, odtwarzaj muzykę, pobieraj wskazówki dojazdu i wiele więcej.

To Twój czas
Nadaj mu osobisty charakter, wybierając któryś z wielu stylów zegara Moto. Może to być klasyczny wyświetlacz, uporządkowany panel sterowania, nowoczesny design i wszystko, co mieści się między nimi.

Więcej paneli. Więcej kontroli.

Ekran zewnętrzny Quick View zapewnia Ci jeszcze więcej możliwości sterowania dotykiem. Przesuń palcem ekran główny w lewo lub w prawo, aby wyświetlić panele z możliwością dostosowania, wyświetlające pogodę, kalendarz, kontakty, aplikacje i aparat. Przesuwaj panele. Zmieniaj ich układ. Wyświetlaj to, co chcesz, jak chcesz.

Nawigacja (interfejs użytkownika, przesuwanie palcem, nawigacja gestami)

Naturalna nawigacja

Prostymi, intuicyjnymi gestami można z łatwością nawigować na ekranie zewnętrznym Quick View. Szybkie przesunięcie palcem pozwala z łatwością przeglądać wiadomości i powiadomienia oraz korzystać z aplikacji i skrótów.

Odpowiadanie (klawiatura, głos, inteligentna odpowiedź)

Powiedz to po swojemu

Chcesz napisać szybką odpowiedź na wiadomość? Po prostu użyj klawiatury wbudowanej w ekran zewnętrzny Quick View. Wolisz używać głosu? W takim razie wypowiedz wiadomość.

Podsumowanie dotyczące ekranu 6,7" OLED

Ekran większy o 8%. Jeszcze więcej rozrywki.

Rozłóż ekran 6,7", aby uzyskać lepszy, jaśniejszy widok rozrywek i wszystkiego innego. Dzięki proporcjom ekranu 20:9 masz widok, który dobrze znasz. Cokolwiek oglądasz, ciesz się nieskończonym kontrastem głębszych czerni i bogatszych kolorów2, zawdzięczanym technologii pOLED. A do tego ponad miliard odcieni 10-bitowych kolorów. Certyfikat HDR10+ i 100% gamy kolorów DCI-P3 sprawiają, że możesz oglądać filmy i seriale w żywych kolorach spełniających kinowe standardy wierności. Dzięki zaś błyskawicznej częstotliwości odświeżania 144 Hz możesz zapomnieć o zacinającym się obrazie.

120 Hz częstotliwość odświeżania

Ultraszybki. Ultrapłynny.

Dzięki niewiarygodnie wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz przełączanie między aplikacjami, granie i przeglądanie Internetu jest płynne i bezproblemowe. Co więcej, częstotliwość odświeżania dostosowuje się automatycznie w zakresie od 120 do 60 Hz na podstawie rodzaju treści na ekranie, aby oszczędzać energię.

Przyciemnianie DC

Szybsze przyciemnianie migotania

Ogranicz widoczne migotanie ekranu, dostosowując jasność za pomocą nowej technologii przyciemniania DC. Funkcja szczególnie przydatna dla osób o wrażliwych oczach.

Certyfikat Low Blue Light/Low Motion Blur

Chroń wzrok

Chroń oczy dzięki certyfikowanemu przez SGS niskiemu poziomowi emisji niebieskiego światła w trybie Night Light. Możesz także oglądać filmy i grać w gry z redukcją rozmycia ruchu, dzięki czemu zobaczysz akcję tak wyraźnie, jak została zaprojektowana.

Płynniejsze wrażenia

Fałda? Jaka fałda?

Dzięki przeprojektowanemu zawiasowi i ultracienkiemu szkłu nie ma fałdy, której można by się spodziewać na składanym telefonie. Na rozłożonym ekranie linia podziału jest praktycznie niewidoczna, a cała płaszczyzna jest jednolita i gładka.

 

Wysoka rozdzielczość to dopiero początek.

Aparatem 50 Mpx z natychmiastowym nastawianiem ostrości i OIS zrobisz niewiarygodnie szczegółowe zdjęcia. Nagrywaj filmy o kinowej jakości 8K bezpośrednio na telefonie lub nagrywaj wideo w technologii HDR10+ z ponad miliardem odcieni kolorów. Obiektywy ultraszerokokątny 13 Mpx + Macro Vision pozwalają rejestrować zarówno niesamowite ujęcia ultraszerokokątne, jak i ekstremalne zbliżenia. A jeśli zamkniesz telefon, możesz korzystać z zaawansowanych funkcji tylnego aparatu 50 Mpx, uwieczniając wspaniałe selfie i prowadząc wideorozmowy w wysokiej jakości.

Aparat główny 50 Mpx

Wielki krok dla telefonów z klapką

Najbardziej zaawansowanym aparatem wśród telefonów z klapką zrobisz wyraźniejsze i jaśniejsze zdjęcia w każdym oświetleniu1. Światłoczułość jest 4-krotnie wyższa dzięki dużej matrycy i większemu rozmiarowi piksela, a dzięki temu możesz robić żywe i wyraźne zdjęcia, korzystając z technologii Ultra Pixel. Fotografuj z 32-krotnie większą liczbą pikseli ostrości, korzystając z natychmiastowego, pełnopikselowego ustawiania ostrości, i pracuj szybciej oraz dokładniej w każdym świetle. Wyeliminuj niepożądane poruszenia za pomocą optycznej stabilizacji obrazu, aby Twoje zdjęcia były zawsze krystalicznie czyste. Pokaż przyjaciołom podgląd kadru na ekranie zewnętrznym Quick View, tak aby wszyscy byli zadowoleni ze zdjęcia. Aby zdjęcia były dokładniejsze, ustaw telefon na płaskiej powierzchni i używaj ekranu wewnętrznego Flex View jako statywu.

Optyczna stabilizacja obrazu (OIS)

Wyraźnie lepsze efekty

Drżenie rąk nie musi powodować poruszonych zdjęć. Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) automatycznie kompensuje nieostrość zdjęć i filmów wynikającą z przypadkowego poruszenia aparatem, aby nawet przy długich czasach ekspozycji (w słabym oświetleniu) fotografie były wyraźne i szczegółowe.

 

Obiektyw ultraszerokokątny 50 Mpx + obiektyw Macro Vision

Ultraszeroko lub w dużym zbliżeniu

Nie pomiń żadnego szczegółu. Ultraszerokokątny obiektyw 120 pozwala zmieścić w kadrze 4-krotnie więcej zawartości niż standardowy obiektyw 78°. Możesz więc zmieścić na selfie więcej znajomych. Lub uchwycić drobne szczegóły aparatem Macro Vision, zbliżającym do fotografowanego obiektu 3,5x bardziej niż obiektyw standardowy. Niezależnie od tego, czy chodzi o potrawy, przyrodę, szczegóły konstrukcyjny, czy cokolwiek innego, możesz fotografować swój obiekt z odległości 2,5 cm.

Nagrywanie HDR10+

Rejestruj ponad miliard odcieni kolorów

Nagrywaj zapierające dech w piersiach filmy, które spełniają rygorystyczne standardy HDR10+ dotyczące wierności kolorów, zakresu barw, jasności i kontrastu. Dodaj swoim filmom blasku w ponad miliardzie odcieni kolorów. Możesz nawet udostępniać wysokiej jakości materiały w serwisie YouTube i innych aplikacjach obsługujących HDR10+.

Nagrywanie wideo 8K

Kinowa jakość.

Nagrywaj filmy o kinowej jakości bezpośrednio na telefonie. Rozdzielczość 8K (ponad 33 miliony pikseli) to najwyższa możliwą obecnie rozdzielczość wideo w smartfonie.

Selfie robione głównym aparatem

Selfie w nowym wydaniu.

Jeśli zamkniesz telefon razr, możesz korzystać z zaawansowanych funkcji tylnego aparatu 50 Mpx, uwieczniając wspaniałe selfie i prowadząc wideorozmowy w wysokiej jakości. To oznacza jaśniejsze zdjęcia w słabym oświetleniu dzięki dużemu otworowi przysłony i technologii Ultra Pixel. Funkcja OIS uwolni Cię od skutków przypadkowych poruszeń aparatu. A obiektyw ultraszerokokątny pozwoli ująć w kadrze więcej osób. Możesz nawet użyć ekranu wewnętrznego Flex View i ustawić aparat pod najlepszym kątem do robienia selfie i prowadzenia wideorozmów bez użycia rąk.

Aparat do selfie 32 Mpx

Zobacz selfie w nowym świetle

Otwórz klapkę telefonu i korzystaj z aparatu 32 Mpx do wideorozmów i selfie. Technologia Ultra Pixel zapewnia 4x wyższą światłoczułość, więc Twoje zdjęcia będą jasne i wyraźnej, nawet jeśli zrobisz je w słabym oświetleniu. Możesz też uwolnić ręce, składając telefon tak, aby uzyskać idealny widok. Możesz nawet używać ekranu jako lusterka, aby zawsze doskonale wyglądać.

Automatyczny tryb nocnych zdjęć (Night Vision)

Wzmocnij światło w nocy

Popraw oświetlenie swoich nocnych zdjęć. Po zarejestrowaniu 10-bitowego obrazu RAW procesor sygnału obrazu (ISP) konwertuje plik do formatu JPEG. W rezultacie zdjęcia robione przy słabym oświetleniu charakteryzują się mniejszym zaszumieniem i lepszą wyrazistością.

Podwójny zapis (Dual Capture)

Jakby mieć własną ekipę filmową

W trybie podwójnego zapisu (Dual Capture) aparat tylny i do selfie nagrywają obraz jednocześnie. Oba obrazy Twój i fotografowanej osoby są nieprzerwanie rejestrowane na podzielonym ekranie, więc nie umknie ani Ci żadna akcja, ani Twoja reakcja.

Tryb portretowy

Lepsze portrety

Dodaj piękne rozmycie tła w trybie portretowym, aby portrety nabrały profesjonalnego wyglądu. Teraz możesz nawet robić portrety, korzystając z technologii HDR zapewniającej niezwykłe bogactwo szczegółów. Tryb dostępny także na ekranie zewnętrznym Quick View.

Kolor spotowy (zdjęcia i wideo)

Dodaj efekt wow

Wykorzystaj tryb koloru spotowego, aby używać kolorów w wyjątkowy sposób. Po prostu wybierz w kadrze kolor, który chcesz zachować, a reszta zdjęcia lub klatki filmu zmieni się na czarno-białą. Możesz nawet zmieniać kolory w czasie nagrywania. Tryb dostępny także na ekranie zewnętrznym Quick View.

Długi czas ekspozycji 

Zobacz więcej w ruchu

Dzięki funkcji długiej ekspozycji możesz ustawić czas otwarcia migawki nawet na 32 sekundy, aby zarejestrować więcej światła w nocy i uchwycić rewelacyjne efekty, takie jak rozmycie ruchu i smugi świetlne. Dzięki opcji statywu jest to bardzo proste.

Automatyczne rejestrowanie uśmiechów

Każdy wygląda wspaniale

Zrób doskonałe zdjęcie grupowe w jednym ujęciu dzięki funkcji automatycznego wykrywania uśmiechu. Aparat analizuje fotografowane osoby i korzystając z algorytmu wykrywającego uśmiech robi zdjęcie, kiedy każdy w kadrze jest uśmiechnięty.

 

Wiodąca w branży wydajność procesora Snapdragon 8+ Gen 1

Bądź jedną z pierwszych osób, które poznają możliwości procesora Snapdragon 8+ Gen 1 w telefonie z klapką. To najszybszy i najbardziej zaawansowany z procesorów Qualcomm. Możesz jednocześnie korzystać ze wspaniałych funkcji nowej generacji i poprawiającej wydajność zaawansowanej sztucznej inteligencji oraz błyskawicznej szybkości odświeżania. Energii wystarczy do obsługi szybszych połączeń 5G, zapewnienia wyjątkowych wrażeń w grach i zasilania aparatów o profesjonalnej jakości, o których marzysz.

Podsumowanie wydajności: Gry

Jeszcze lepsza gra

Idź po zwycięstwo dzięki GPU Adreno oferującemu o 10% szybsze taktowanie zegara GPU i o 30% mniejsze zużycie energii przez GPU4. Możesz też wykorzystać pełny arsenał technologii Snapdragon Elite Gaming, w tym funkcje Variable Rating Shading Pro i Volumetric Rendering, aby uzyskać najwyższy realizm grafik przedstawiających np. mgłę i dym.

Podsumowanie wydajności: Wydajność

Lepsza wydajność

Procesor Kryo oferuje o 10% lepszą wydajność i o 30% większą oszczędność energii4, co pozwala osiągać szczytowe szybkości procesora rzędu 3,2 GHz. Możesz dłużej i bez problemów oddawać się ulubionym zajęciom, od grania i streamowania po robienie zdjęć i przeglądanie Internetu.

Szybkość 5G

Łączność na pełnym gazie

Dzięki systemowi 4th Gen Snapdragon X65 5G Modem-RF możesz korzystać z błyskawicznych szybkości 5G w większym obszarze sieci globalnych, częstotliwości i pasm, zawsze z niezrównaną efektywnością.

Podsumowanie wydajności: Sztuczna inteligencja

Bezkonkurencyjna inteligencja

Silnik AI Qualcomm 7th Gen jest 4x szybszy i ma o 20% lepszą wydajność na wat niż silnik poprzedniej generacji4. Ponadto Sensing Hub 3rd Gen Qualcomm działa nieprzerwanie i efektywnie, dzięki nowej architekturze niskonapięciowego systemu AI.

Podsumowanie wydajności: Aparat

Lepsza jakość każdego zdjęcia

Technologia Snapdragon Sight obejmuje pierwszego 18-bitowego dostawcę usług internetowych, co pozwala rejestrować o 4 tys. więcej danych z aparatu niż w przypadku 14-bitowego poprzednika. Rób zdjęcia i nagrywaj wideo z ekstremalnym zakresem dynamiki w żywych kolorach i o doskonałej wyrazistości.

RAM

Ogromny przyrost pamięci

Zachowaj płynność działania urządzenia, przechowując i przywołując informacje jeszcze szybciej dzięki 8 GB pamięci RAM LPDDR5.

Pamięć wewnętrzna

Nie rezygnuj z niczego

Nie martw się już o pamięć. 256 GB wbudowanej pamięci5 to mnóstwo miejsca na zdjęcia, muzykę i filmy, aplikacje i gry.

 

Krystalicznie czysty dźwięk

Posłuchaj niesamowitego dźwięku. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos. Duże głośniki stereo generują głębsze basy, lepszy wokal i zapewniają większą wyrazistość. Ciesz się wyraźnymi połączeniami głosowymi z redukcją szumów otoczenia dzięki pierwszemu w branży systemowi trzech mikrofonów w smartfonie z klapką11.

System trzech mikrofonów: podsumowanie

Pierwszy system trzech mikrofonów w telefonie z klapką11

Ciesz się płynnym, jednolitym dźwiękiem i wyraźniejszymi połączeniami głosowymi dzięki pierwszemu w branży systemowi trzech mikrofonów w smartfonie z klapką.11. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie umknie Ci nic, gdy telefon będzie złożony lub rozłożony pod różnymi kątami nawet gdy jeden z mikrofonów zostanie przypadkowo zakryty. Jakość dźwięku połączeń jest lepsza o 10%12 dzięki edukcji dźwięków w tle i echa nawet w hałaśliwych miejscach na zewnątrz.

Głośniki stereo

Dźwięk jak marzenie

Chcesz, by dźwięk Twojej ulubionej rozrywki był wyrazisty, czysty i głośny. Dzięki dwóm dużym głośnikom stereo basy będą głębsze, wokal czystszy, a wyrazistość nawet większa przy wyższej głośności. Inteligentny wzmacniacz mocy gwarantuje, że głośniejszy dźwięk nie będzie trzeszczał. A ponieważ głośniki współpracują ze sobą w systemie stereo, dźwięk przemieszcza się z jednego do drugiego, dopasowując się do akcji na ekranie.

Dolby Atmos

Poznaj nowy wymiar dźwięku

Zanurz się w pełniejszym, wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos. Posłuchaj dźwięków, które umykały Ci w ulubionych filmach i serialach, i daj się porwać muzyce o większej głębi i wyrazistości. Odkrywaj nowe poziomy emocji muzycznych zbliżające Cię do ulubionych artystów.

Snapdragon Sound

Zanurz się w cudownym dźwięku

Snapdragon Sound odtwarza niezwykle realistyczny dźwięk przez połączenie Bluetooth w ulubionych grach, przy słuchaniu muzyki i w innych sytuacjach. Posłuchaj chrzęstu pod nogami przeciwnika, wzruszającej ścieżki dźwiękowej ulubionego filmu lub głębi dźwięku wydobywanego przez gitarzystę. Dzięki technologii Snapdragon Sound słuchasz bez opóźnień ani zakłóceń. Ta technologia zapewnia także znakomite połączenia głosowe i wideorozmowy, z wyraźniejszą mową i najwyższą jakością dźwięku. Rozmawiaj z bliskimi z różnych miejsc na świecie tak, jakbyście siedzieli obok siebie w pokoju.

 

Niewiarygodny czas pracy baterii

Nie musisz szukać gniazdek bateria ma długi czas pracy. Kiedy trzeba będzie naładować telefon, wystarczy go podłączyć na kilka minut do ładowarki TurboPower 30 W, aby zyskać kolejne godziny działania.

Informacje o produkcie
Model

Razr 2022

Transmisja danych LTE
WAP
HSDPA
HSUPA
HSPA
HSPA+
UMTS (WCDMA)
GPRS
EDGE
Sieć GSM 850 MHz
900 MHz
1800 MHz
1900 MHz
Sieć UMTS 1700 MHz
1900 MHz
850 MHz
900 MHz
2100 MHz
Sieć LTE 3700 MHz
850 MHz (5)
900 MHz (8)
3500 MHz
3600 MHz (43)
2100 MHz (1)
2300 MHz (40)
2500 MHz (7)
2600 MHz (38)
1700 MHz (4)
1800 MHz (3)
1900 MHz (2; 25)
700 MHz (28)
800 MHz (20)
Obsługa 5G Tak
Przekątna ekranu 6,7''
Rozdzielczość 2400 x 1080
Pozostałe parametry wyświetlacza
 • Wielkość wyświetlacza: Główny: wyświetlacz 6,7" FHD+ | częstotliwość odświeżania do 144 Hz CLI: wyświetlacz 2,7" FHD+ | częstotliwość odświeżania 60 Hz
 • Rozdzielczość: Główny: FHD+ (2400 x 1080) | 394 ppi; CLI: HD+ (800 x 573) | 372 ppi
System operacyjny Android 12
Procesor Octa Core
Taktowanie procesora 3.2 GHz
Pozostałe informacje o procesorze

Snapdragon 8 Gen 1

Pamięć RAM 8 GB
Pamięć wewnętrzna 256 GB
Czytnik kart pamięci Nie
Pojemność baterii 3500 mAh
Typ ogniwa Li-ion (bateria wewnętrzna)
Aparat fotograficzny Tak
Aparat - Przód 32 Mpix
Aparat - Tył 50 Mpix
Aparat - Tył 2 13 Mpix
Szczegółowe dane aparatu

Oprogramowanie tylnego aparatu:
Zdjęcia seryjne, Automatyczne wykrywanie uśmiechu9, Naklejki AR (za pośrednictwem przyszłych aktualizacji w Google Play), Kolor spotowy, Inteligentna kompozycja, Optymalizacja ujęć, Aktywne zdjęcia, Podwójny zapis (Dual Capture), Filtr Live, Tryb portretowy, Panorama, HDR, Nocne zdjęcia (Night Vision), Tryb profesjonalny, Tryb wysokiej rozdzielczości 50 Mpx, Superrozdzielczość, integracja z Google Lens

Oprogramowanie przedniego aparatu:
Zdjęcia seryjne, Zdjęcie gestem, Automatyczne wykrywanie uśmiechu9, Grupowe selfie, Selfie z animacją, Kolor spotowy, Optymalizacja ujęć, Aktywne zdjęcia, Podwójny zapis (Dual Capture), Filtr Live, Upiększanie twarzy, Upiększanie w trybie portretowym, HDR, Automatyczne nocne zdjęcia (Night Vision)

Karta SIM Nano
Dual SIM Nie
GPS Tak
Komunikacja bezprzewodowa WiFi
LTE
UMTS
Bluetooth
NFC
WiFi Direct
5G
Złącza 1 x USB (Type C)
Ładowanie indukcyjne Nie
Akcesoria w zestawie
 • Folia ochronna i etui ochronne,
 • Ładowarka,
 • Kabel USB typu C,
 • Instrukcje,
 • Klucz do karty SIM
Kolor Czarny
Wysokość 166.99 mm
Szerokość 79.79 mm
Głębokość 7.62 mm
Waga 200 g
Przekątna ekranu 6,7''
Rozdzielczość 2400 x 1080
Czytnik kart pamięci Nie
Transmisja danych EDGE, GPRS, HSDPA, HSPA, HSPA+, HSUPA, LTE, UMTS (WCDMA), WAP
Aparat fotograficzny Tak
GPS Tak
System operacyjny Android 12
Dual SIM Nie
Sieć GSM 1800 MHz, 1900 MHz, 850 MHz, 900 MHz
Sieć UMTS 1700 MHz, 1900 MHz, 2100 MHz, 850 MHz, 900 MHz
Sieć LTE 1700 MHz (4), 1800 MHz (3), 1900 MHz (2; 25), 2100 MHz (1), 2300 MHz (40), 2500 MHz (7), 2600 MHz (38), 3500 MHz, 3600 MHz (43), 3700 MHz, 700 MHz (28), 800 MHz (20), 850 MHz (5), 900 MHz (8)
Karta SIM Nano
Procesor Octa Core
Aparat - Przód 32 Mpix
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja 24 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.