• Kategorie
 • Szafa instalacyjna RACK wisząca 19 cali 9U 450 CZARNA SZYBKI MONTAŻ

Symbol: WFFA-5409-10B
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 2 szt.
Waga 18.5 kg
Zostaw telefon

Szafa instalacyjna RACK wisząca 19 cali 9U 570X450 CZARNA SZYBKI MONTAŻ

WSZECHSTRONNOŚĆ, PROSTOTA I MNOGOŚĆ ZASTOSOWAŃ
Szafa teleinformatyczna jednosekcyjna wisząca 9U, 570 x 450 mm, serii WFFA, o kolorze czarnym stanowi idealne rozwiązanie dla instalacji sieci teleinformatycznych, montażu okablowania oraz sprzętu w rozmiarze RACK 19. Seria WFFA przeznaczona jest do zastosowania w każdej firmie, instalacjach domowych oraz niskoprądowych takich jak: sieci telewizji kablowych, systemów alarmowych / przeciwpożarowych, kontroli dostępu oraz monitoringu wizyjnego (IP, Datacenter i Big Data). Szafa dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań pozwala na instalację sieci zgodnie ze sztuką instalatorską. Zapewnia porządek oraz szybki i łatwy dostęp do zamontowanych urządzeń wewnątrz. Za konstrukcję szafy odpowiada nowoczesny i zmodernizowany sztywny szkielet skręcany od wewnątrz. Wyposażony został w przeszklone drzwi przednie wyposażone w szybę hartowaną oraz zatrzaskowe osłony boczne w całości stalowe. Produkt przeznaczony jest tylko do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.

NOWY DESIGN SOLIDNE WYKONANIE
Seria WFFA to zupełnie nowa jakość i podejście na rynku szaf serwerowych w segmencie sieci pasywnych. Została zaprojektowana całkiem od podstaw, z myślą o komforcie użytkownika oraz w oparciu o opinie i potrzeby użytkowników. WFFA cechuje solidna konstrukcja ze stali walcowanej na zimno i najwyższa precyzja wykonania. W nowej serii szaf wzmocnione zostały zabezpieczenia kartonów, udoskonalono malowanie o powierzchni matowej, zmniejszono liczbę potrzebnych śrub do przykręcenia oraz zmieniony został sposób montażu śruby montowane tylko od wewnątrz i część konstrukcji mocowana jest tylko na zaczepy. Wszystko to sprawia, że produkt jest unikalny i wyjątkowy.

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ
Producent wprowadzając nową serię WFFA (Fast Assembly) wychodzi naprzeciw oczekiwaniom instalatorów, monterów czy integratorów. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji, szafa umożliwia szybszy montaż. Co więcej, całościowe złożenie jej trwa zaledwie kilka minut, a dzięki zmniejszonej liczbie śrub monterskich M6*12 do minimum (tylko 8), które dotyczą szkieletu, złożenie szaf RACK jest banalnie proste i wygodne.

WYDAJNE CHŁODZENIE - DWA OTWORY WENTYLACYJNE W PODŁOGOWYM PANELU
Seria WFFA dedykowana jest również dla tych, którzy szukają szaf do zastosowania w bardziej ekstremalnych warunkach temperaturowych panujących wewnątrz konstrukcji, jednocześnie nie musząc rezygnować z funkcjonalności, estetyki i bezpieczeństwa. Zastosowanie 2 otworów wentylacyjnych zarówno w podłogowym, jak i w sufitowym panelu, zapewnia lepszy przepływ powietrza i chłodzenia, natomiast użytkownik zyskuje jeszcze większą kontrolę nad obiegiem temperatury w szafie.

ROZWIĄZANIE IDEALNE - BRAK ZEWNĘTRZNYCH ŚRUB
Zastosowanie nowoczesnych wzorców konstrukcyjnych pozwoliło na estetyczne rozwiązanie montażu wszystkich śrub konstrukcji od wewnątrz. Dzięki temu mamy pewność, że szafa oraz wszystkie elementy będą pasować na styk. Seria WFFA znajdzie szczególne zastosowanie w miejscach trudno dostępnych, gdzie docelowe miejsce montażu jest ściśle wymierzone. Co ważniejsze, modułowy zamek (wystający tylko 5 mm od zewnętrznej strony) możemy w łatwy i szybki sposób wymontować i zapewnić jeszcze bardziej precyzyjny wymiar zgodny z oczekiwaniami.

WYGODNE PROWADZENIE OKABLOWANIA - PRZEPUSTY KABLOWE Z 3 STRON
W niektórych szafach serwerowych oferowanych na rynku liczba przepustów jest niewystarczająca, bądź ich umieszczenie niekoniecznie spełnia wymagania użytkownika końcowego. Sytuacje te spotykają niemal każdego administratora sprzętów sieciowych. Jedną z zalet konstrukcji szaf Lanberga jest pełen zestaw przepustów kablowych do prowadzenia wszelkiego rodzaju okablowania strukturalnego, elektrycznego i nie tylko. Zapewniają porządek oraz wygodną instalację przewodów, co umożliwia montaż nietypowych urządzeń. Dlatego też Lanberg, stale udoskonalając swoje produkty dla coraz większej wygody użytkowników, wprowadził łącznie 3 (dzielone) przepusty kablowe o całkowitym wymiarze 230 x 45 mm, umożliwiając tym samym elastyczne poprowadzenie okablowania na:

 • Tylnej krawędzi sufitowego oraz podłogowego panelu,
 • Środku tylnej pokrywy,

pozwalając tym samym na wygodne przejście przewodów z koryta lub kanału kablowego do szafy, bez konieczności stosowania dodatkowych przejściówek czy listew. Środkowy przepust jest szczególnie istotny przy montażu szafy w ciasnych wnękach, gdyż pozwala on na łatwiejsze dopasowanie położenia szafy do otworu kablowego. Co ważne, wszystkie przepusty w szafie są wyłamywane, co pozwala zachować jedną z jej najważniejszych cech, czyli brak wystających śrub zewnętrznych.

PRECYZJA I PROSTOTA MONTAŻU
Oprócz możliwości mocowania za pomocą kołków rozporowych bezpośrednio do ściany pomieszczenia (co ułatwia tym samym dostęp do śrub mocujących od wewnętrznej strony szafki), producent dołożył do każdego opakowania płaską listwę do montażu ściennego oraz mobilną poziomicę z magnesem, chcąc zmaksymalizować komfort i wygodę instalatora. Dzięki dołączonym narzędziom w szybki i łatwy sposób zamocujesz szafę w wybranym miejscu, zawsze zachowując jej idealny poziom. Od teraz nie musisz martwić się o to, czy zabrałeś dodatkowe akcesoria ze sobą Lanberg z serią WFFA zadba o to za Ciebie.

PEWNE I BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE
Najwyższa jakość wykonania i kontrola produktu na wielu etapach to dla nas najwyższy priorytet, którym kierujemy się na wszystkich etapach produkcji, pakowania i transportu. W efekcie gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i niezawodność techniczną naszych urządzeń potwierdzone licznymi certyfikatami oraz normami jakościowymi RoHS. Lanberg jako zaufany producent i Twój partner w biznesie udziela 5-letniej gwarancji na każdą szafę z serii WFFA.

KOMPLETNE WYPOSAŻENIE
Wychodząc naprzeciw coraz bardziej rosnącym oczekiwaniom rynku, oprócz szafy szybko składanej producent zadbał o to, by była ona wyposażona w dodatkowe narzędzia, które pozwolą na szybki montaż, a także zainstalowanie dodatkowych urządzeń w standardzie RACK 19. Wszystkie elementy montażowe znajdują się w jednym płaskim wzmocnionym kartonie, co znacząco ułatwia transport. W opakowaniu znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak:

 • Niezbędne śruby z gwintem krzyżakowym potrzebne do złożenia szafy,
 • Płaską listwę do montażu ściennego,
 • Przenośną poziomicę z magnesem, 
 • 4x szyny montażowe z oznaczeniem U,
 • Zamek przedni oraz zestaw zamków bocznych (wszystkie fabrycznie zamontowane w zatrzaskowe drzwi),
 • Zestaw 3 podwójnych jednakowych kluczy (1x do drzwi przednich, 2x do drzwi bocznych),
 • 10x śrub krzyżakowych M6*12 wraz z koszyczkami M6.

Do Ciebie należy przygotowanie tylko 4 plastikowych kołków rozporowych oraz 4 śrub dopasowane nośnością do zakładanej całościowej wagi szafy oraz średnicą do otworów listwy do montażu ściennego, która wynosi: 4 10.

KONIECZNIE SPRAWDŹ AKTUALNĄ LISTĘ AKCESORIÓW NA WWW.LANBERG.PL
Lanberg nieustannie rozszerza listę dostępnych akcesoriów do wszystkich swoich serii szaf RACK, aby umożliwić końcowemu użytkownikowi dopasowanie ich do własnych potrzeb. Wśród obecnej oferty można wyróżnić m.in.:

 • Półki (uniwersalne, doczołowe, boczne, wysuwane), obudowy serwerowe, panele szczotkowe, organizery kabli, zaślepki,
 • Akcesoria do chłodzenia, panele wentylacyjne, termostaty,
 • Panele krosowe, keystonowe, listwy PDU, lampy LED,
 • Narzędzia wspomagające montaż.

Bądź na bieżąco i koniecznie odwiedź ten link przed zakupem akcesoriów, aby dobrać te, które są w pełni kompatybilne z Twoim wybranym modelem szafy.

Informacje o produkcie
Video
Rodzaj Szafka wisząca
Wysokość 9U
Szerokość 570 mm
Klasa szczelności IP20
Materiał Szkło
Stal
Obciążenie (maks.) 60 kg
Akcesoria w zestawie
 • Śruby M6,
 • Zamek przedni,
 • Zamki boczne
Kolor RAL 9004
Wymiary

570 x 450 x 500 mm

Pozostałe parametry
 • Materiał szkieletu: Wysokiej, produkcyjnej jakości (SPCC) stal walcowana na zimno,
 • Klasa szczelności (zgodnie z EN 60529): IP20,
 • Sufitowy i podłogowy panel zawiera po 2 miejsca na wentylatory (120 x 120 mm) oraz wyłamywane przepusty kablowe,
 • Drzwi przednie: zdejmowane, z uziemieniem oraz z możliwością obustronnego montażu i obrotu do 180°, wyposażone w szybę hartowaną o grubości 5 mm oraz zamocowany zamek,
 • Drzwi boczne: zdejmowane, z uziemieniem, pełne stalowe zatrzaskowe, wyposażone w zamocowany zamek,
 • Tył: bez możliwości zdjęcia/odsłonięcia. Zapewnia montaż za pomocą metalowych kołków rozporowych lub dołączonej listwy do montażu ściennego,
 • Malowanie: RAL9004, powierzchnia odtłuszczona, wytrawiona, fosfatowana, lakierowanie proszkowe w powłoce matowej,
 • Nośność statyczna szkieletu: do 60 kg,
 • Spełnione normy RACK oraz RoHS (deklaracje znajdują się na stronie producenta).
Obciążenie (maks.) 60 kg
Klasa szczelności IP20
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.