• Kategorie
  • Szafa serwerowa HPE 42U 800x1075 Enterprise G2 P9K41A

Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0 szt.
Waga 148 kg
Zostaw telefon

Regał serwerowy HPE 42U 800mm x 1075mm G2 Enterprise
Czy potrzebujesz szafy, która pomaga dostroić opcje, aby uzyskać większą moc obliczeniową na ograniczonej przestrzeni? Szafy z serii HPE G2 Enterprise oferują innowacyjne zabezpieczenia fizyczne, integralność strukturalną, funkcje chłodzenia i zarządzania kablami oraz szeroki wybór opcji zasilania i przełączania, aby sprostać dzisiejszym i przyszłym wymaganiom informatycznym o dużej gęstości. Szafy z serii G2 Enterprise objęte są 10-letnią ograniczoną gwarancją, która obejmuje naprawę lub całkowitą wymianę szafy. Możemy zaoferować tę wiodącą w branży gwarancję ze względu na bardzo trwałą konstrukcję z pełnowartościową konstrukcją regału w formie rolki, grubymi szynami i wytrzymałymi kółkami. Wybrane modele palet amortyzujących zawierają opakowania zaprojektowane specjalnie do obsługi wysyłki wstępnie skonfigurowanych szaf z maksymalnie 3000 funtów sprzętu IT.

Kluczowe cechy:

  • Szafy sieciowe zawierają przestawione pionowe szyny EIA, umożliwiające umieszczenie okablowania od przodu do tyłu, oraz dodatkowe szczeliny na kable pokryte włosiem, które zapobiegają mieszaniu się powietrza i umożliwiają przepuszczanie kabli.
  • Uniwersalne narzędzia blokujące, które wspierają integrację elektronicznych i biometrycznych rozwiązań zabezpieczających.
  • Panele boczne do montażu wpuszczanego umożliwiają łączenie szaf w szereg z zainstalowanymi panelami bocznymi.
  • Przeprojektowane dno szafy zapewniające swobodny dostęp do podłogi w centrum danych.
  • Zdejmowany i odwracalny daszek stelaża z fabrycznie zainstalowanymi listwami szczotkowymi, które są w stanie zapewnić łatwe przejście dużych kabli i złączy.
Informacje o produkcie
Rodzaj Szafka stojąca
Wysokość 42U
Szerokość 800 mm
Obciążenie (maks.) 1361 kg
Kolor Czarny
Wymiary

200,66 x 112,52 x 79,78 cm

Waga 133.1 kg
Obciążenie (maks.) 1361 kg
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja 120 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.