• Kontakt

Sekretariat:
22 290 290 8 wew. 1

Dział Handlowy:
Tomasz Pietrzak - 22 290 290 8 wew. 2 - tomasz.pietrzak@compek.pl - specjalista sprzęt IT
Marcin Nowak - 22 290 290 8 wew. 3 - marcin.nowak@compek.pl - specjalista artykuły biurowe / urządzenia biurowe
Maciej Pietrzak - 22 290 290 8 wew. 4 - maciej.pietrzak@compek.pl - specjalista Foto / RTV / AGD
Krzysztof Mamla - 22 290 290 8 wew. 5 - krzysztof.mamla@compek.pl
Łukasz Kozłowski - 22 290 290 8 wew. 7 - lukasz.kozlowski@compek.pl
Piotr Podgajny - 22 290 290 8 wew. 8 - piotr.podgajny@compek.pl
Adrian Brodowski - 22 290 290 8 wew. 9 - adrian.brodowski@compek.pl

Kontaktując się z nami potwierdzają Państwo że zapoznali się Państwo z polityką prywatności sklepu internetowego.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca (Compek sp. z o.o. ul. Jutrzenki 83B, 02-230 Warszawa, NIP 527-269-26-29, KRS 0000458268, REGON 146629532). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: rodo@compek.pl  lub tel.: 512 847 048

 

Zadaj pytanie on-line