• Rekrutacja

Obecne rekrutacje:

Handlowiec art. biurowe oraz sprzęt IT w firmie Compek sp. z o.o. 

NASZA FIRMA: 
Firma Compek rozpoczęła działalność w listopadzie 2010 roku. Nasza firma zajmuje się zaopatrzeniem biur we wszystkie niezbędne produkty oraz usługi. Staramy się aby nasze produkty były zawsze najwyższej jakości, a obsługa na wysokim poziomie.
Stale poszerzamy nasze portfolio produktów aby zapewnić dostęp do najlepszych rozwiązań oferowanych na rynku. W naszym szerokim asortymencie można znaleźć produkty takie jak: materiały eksploatacyjne, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, sprzęt IT, akcesoria komputerowe, oprogramowanie, artykuły biurowe i inne.
Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, chcesz być niezależny w sposobie działania oraz potrafisz zmotywować się do pracy, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie.

OPIS STANOWISKA: 
Praca na stanowisku handlowca polega na aktywnym, telefonicznym pozyskiwaniu klientów B2B oraz obsługi bazy obecnych klientów firmy. Do twoich zadań należeć również będzie przygotowywanie dokumentów do sprzedaży. Dzięki naszym szkoleniom będziesz w stanie przygotować ofertę odpowiednią do oczekiwań klienta. Twoim zadaniem będą też negocjacje handlowe oraz promowanie wybranych produktów. Praca w biurze pon-pt 9.00 - 17.00 w siedzibie firmy Compek sp. z o.o. ul. Jutrzenki 83B (Warszawa - Włochy).

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA.

WYMAGANIA: 
- Nastawienie na osiąganie wyników i realizację planów sprzedażowych
- Odpowiedzialne podejście do obowiązków, uczciwość, konsekwencja w dążeniu do celu
- Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
- Znajomość podstawowych standardów obsługi klienta
- Wysoki poziom kultury osobistej,
- Dyspozycyjność pon-pt 9.00-17.00

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w małym, zgranym zespole na podstawie umowy o pracę
- Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
- Niezbędne do pracy narzędzia
- Przyjazne środowisko pracy
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Wysokiej jakości produkty

- Wynagrodzenie podstawa + premia zależna od wyników sprzedażowych

OSOBY ZAINTERESOWANE PRACĄ PROSIMY O WYSŁANIE CV rekrutacja@compek.plProsimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego procesu rekrutacyjnego, przez Compek sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 83B, 02-230 Warszawa. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.