-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Bluetooth USB Nano V4.0 Class II
Symbol:
BTD-MINI5
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 20 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.035 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8716309090131 |
| Zostaw telefon |
| Informacje o produkcie | |
| Bluetooth | 4.0 |
| Interfejs | USB |
| Zasięg | Klasa 2. - 10m |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 Windows 8 Windows 10 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
22 x 15 x 7 mm |
| Waga | 3 g |
| Pozostałe parametry |
- Bluetooth: v 4.0 kompatybilne wstecznie z v 3.0 i starszymi, Chipset CSR |
| Oznaczenia | |
Interfejs:
USB
Bluetooth:
4.0
Zasięg:
Klasa 2. - 10m
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.