-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Dysk FireCuda Gaming 1TB 2,5E
Symbol:
STKL1000400
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wpisz swój e-mail |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.234 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3660619041336 |
| Zostaw telefon |
Dysk FireCuda Gaming 1TB 2,5E
Dysk twardy FireCuda Gaming Hard Drive to jasny wybór. Ten gamingowy dysk charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i może przechowywać wszystkie tytuły, stanowiąc dopełnienie Twojej stacji bojowej. Konfigurowalne podświetlenie RGB LED zapewnia świetną atmosferę podczas sesji gier.
Najważniejsze cechy
- Konfigurowalne podświetlenie RGB LED tworzy odpowiedni klimat do gry
- Oryginalne wzornictwo dopełnia funkcjonalności każdej stacji bojowej
- Miejsce na obszerną bibliotekę gier, bez potrzeby usuwania tytułów
- Lekka konstrukcja pozwala zabrać ze sobą w drogę całą bibliotekę gier
- Prosta kompatybilność Plug-and-Play z USB 3.2 Gen 1
- Zasilanie przez USB umożliwia szybkie korzystanie z dysku i mniejszą ilość niepotrzebnych elementów na biurku
- Oświetlenie RGB, RAZER CHROMA RGB support
- Dołączone przewody: 1 x kabel USB 3.0 - 45.72 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model |
FireCuda Gaming |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 122.5 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 14.5 mm |
| Waga | 167 g |
| Oznaczenia | |
Format szerokości:
2,5'' (SFF)
Typ dysku:
HDD
Typ napędu:
Zewnętrzny
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.