-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Dysk IronWolf 10TB 3,5 256MB ST10000VN000
Symbol:
ST10000VN000
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wpisz swój e-mail |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.725 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8719706022859 |
| Zostaw telefon |
Dysk IronWolf jest przeznaczony do wszystkich typów pamięci NAS. Dysk charakteryzuje się wytrzymałością, stałą gotowością oraz skalowalnością, umożliwiając całodobową pracę i obsługę wielokieszeniowych środowisk NAS o różnej pojemności.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ST10000VN000 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 10 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 256 MB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 0.72 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.