-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Dysk twardy BarraCuda 8TB 3.5 cala ST8000DM004
Symbol:
ST8000DM004
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wpisz swój e-mail |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.622 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8719706003766 |
| Zostaw telefon |
| Informacje o produkcie | |
| Model |
BarraCuda |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
ST8000DM004 |
| Pojemność dysku | 8 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr/min |
| Bufor | 256 MB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.1 mm |
| Szerokość | 101.6 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 0.63 kg |
| Oznaczenia | |
Format szerokości:
3,5'' (LFF)
Typ dysku:
HDD
Typ napędu:
Wewnętrzny
Prędkość obrotowa:
5400 obr/min
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.