• Kategorie
  • Dysk twardy WD Purple 4TB 3,5 256 MB 5400RPM WD43PURZ

Symbol: WD43PURZ
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 30 szt.
Waga 0.5 kg
Zostaw telefon

Dysk twardy WD Purple klasy surveillance od Western Digital WD43PURZ

Niedościgniony magazyn danych do monitoringu
Dyski WD Purple zostały zaprojektowane, aby sprostać wyzwaniom związanym z ciągłą rejestracją nagrań z monitoringu. Dyski zostały zaprojektowane specjalnie do monitoringu: wytrzymują szeroki zakres temperatur i wibracji sprzętu w środowisku NVR. Przeciętny dysk typu desktop jest w stanie działać tylko przez krótkie odcinki czasu i nie nadaje się do wykorzystania w trudnych warunkach środowiska, w których system monitoringu o wysokiej rozdzielczości działa przez cały czas. Dyski WD Purple zapewniają niezawodność klasy surveillance przetestowaną pod kątem zgodności z wieloma różnymi systemami zabezpieczeń. Unikatowa technologia AllFrame pomaga ograniczyć zjawisko "wypadania" klatek wideo i podnosi jakość odtwarzanego obrazu.

Czołowa w branży pamięć masowa. Monitoring, któremu można zaufać
Western Digital od ponad dekady jest dostawcą magazynów danych klasy surveillance. Dzięki rozwiązaniu do monitoringu WD Purple dyski dostosowane są do pracy w wysokiej temperaturze, w stale włączonych systemach monitoringu. Dzięki temu można liczyć na wysoką jakość wideo, gdy jest ona najbardziej potrzebna. WD Purple dostarcza inteligentne systemy wideo, którym możesz zaufać i które są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją.

Ekskluzywna technologia Western Digital' AllFrame
Wszystkie dyski WD Purple wykorzystują technologię AllFrame, która pomaga ograniczyć wypadanie klatek wideo i poprawia jakość rejestrowania i odtwarzania filmów.

Wyższy współczynnik obciążenia
Przystosowane do obciążenia do 180 TB rocznie - trzykrotnie wyższego w porównaniu ze standardowymi dyskami przeznaczonymi dla komputerów stacjonarnych - dyski WD Purple zostały specjalnie zaprojektowane w celu spełnienia specyficznych wymagań dotyczących popularnych systemów monitoringu wizyjnego DVR i NVR.

Wiele kamer, wiele strumieni wideo
Współczesne rekordery wspierają wiele strumieni wideo z pojedynczej kamery. Dyski WD Purple obsługują do 64 jednostrumieniowych kamer HD5. Dzięki tak wielu możliwościom w przyszłości możesz elastycznie modernizować i rozszerzać systemy bezpieczeństwa.

Zaprojektowane z myślą o monitoringu
Dyski WD Purple, o średnim okresie bezawaryjnej pracy (MTBF) do 1 miliona godzin, zostały stworzone z myślą o pracy ciągłej 24/7 w popularnych systemach monitoringu DVR i NVR. Dzięki odpornym na zużycie komponentom i możliwości wykorzystania w systemach zawierających powyżej ośmiu dysków modele WD Purple zapewniają niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach.

Zgodność z szeroką gamą urządzeń. Bezproblemowa integracja
Dyski twarde WD Purple są zaprojektowane z myślą o kompatybilności, więc można szybko i bezproblemowo dodawać pamięć masową do systemu monitoringu. Korzystając z szerokiego asortymentu czołowych w branży obudów i obsługiwanych zestawów układów scalonych, można mieć pewność, że znajdzie się odpowiednia konfiguracja DVR lub NVR.

Trzyletnia ograniczona gwarancja
Jako czołowy w branży producent dysków twardych, firma Western Digital jest pewna swoich rozwiązań w zakresie pamięci masowych do monitoringu i oferuje 3-letnią ograniczoną gwarancję na wszystkie dyski WD Purple.

Dzięki technologii AllFrame możesz zaufać temu, co widzisz

Dyski twarde WD Purple są wyposażone w technologię AllFrame, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA m.in. ogranicza zjawisko utraty klatek wideo i podnosi jakość odtwarzanego obrazu.

Brakujące klatki i przerwy w zapisie mogą stanowić poważne utrudnienie w sytuacji naruszenia bezpieczeństwa, gdy konieczne jest przejrzenie zarejestrowanego materiału wideo. Dyski twarde WD Purple są wyposażone w technologię AllFrame, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA ogranicza zjawisko "wypadania" klatek wideo, podnosi jakość odtwarzanego obrazu i umożliwia obsługę większej liczby dysków w środowisku NVR.

Funkcje:

  • Konstrukcja specjalnie zaprojektowana do systemów monitoringu.
  • Obsługa trzykrotnie większych obciążeń niż w przypadku naszych dysków twardych do komputerów stacjonarnych.
  • Dostosowanie do wymagań środowisk monitoringu charakteryzujących się dużą intensywnością operacji zapisu, małą szybkością transmisji danych (bit rate) i dużą liczbą jednoczesnych strumieni.
  • Priorytet dla operacji zapisu zapewniający maksymalną wydajność monitoringu.
  • Obsługa transmisji strumieniowej TLER & ATA.
Informacje o produkcie
Model

WD43PURZ

Typ dysku HDD
Format szerokości 3,5'' (LFF)
Typ napędu Wewnętrzny
Pojemność dysku 4 TB
Interfejs dysku SATA
Prędkość obrotowa 5400 obr/min
Bufor 256 MB
Kolor Nie dotyczy
Wysokość 26.1 mm
Szerokość 101.6 mm
Głębokość 147 mm
Waga 0.57 kg
Pozostałe parametry
  • Szybkość transmisji: up to 6Gb/s
  • Zgodność: Nawet 64 kamery na dysk w systemach monitoringu z ponad ośmioma kieszeniami.
Format szerokości 3,5'' (LFF)
Typ dysku HDD
Typ napędu Wewnętrzny
Prędkość obrotowa 5400 obr/min
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Gwarancja 36 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.