-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Hub USB 2.0, 3 porty z czytnikiem kart OTG, USB Typ-C
Symbol:
UA0344
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wpisz swój e-mail |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 20 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.06 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4052792053111 |
| Zostaw telefon |
| Informacje o produkcie | |
| Porty wejścia | 1 x USB Type C |
| Typ kart pamięci | SD (Secure Digital) Memory Stick Duo Memory Stick Micro (M2) |
| Standard pamięci SD / CF | SD (8MB - 4GB) SDHC (4GB - 32GB) SDXC ( >32GB) |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 2.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS iOS Windows Mac OS Android |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.036 kg |
| Oznaczenia | |
Interfejs:
USB 2.0
Typ kart pamięci:
Memory Stick Duo, Memory Stick Micro (M2), SD (Secure Digital)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.