-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Mysz bezprzewodowa optyczna 6-przyciskowa Nano czarna
Symbol:
MUSW-ERGO-01
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 20 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.068 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8716309104876 |
| Zostaw telefon |
Mysz bezprzewodowa optyczna 6-przyciskowa Nano czarna
- Bezprzewodowa mysz optyczna z 6 przyciskami i Nano-odbiornikiem USB
- Przycisk CPI do szybkich zmian rozdzielczości (800 - 1600 DPI)
- Przyciski Next/Previous do szybszego przeglądania Internetu
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MUSW-ERGO-01 |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 86 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Liczba przycisków:
6
Połączenie:
Bezprzewodowe
Interfejs:
USB
Liczba rolek:
1
Profil:
Praworęczny
Rozdzielczość (maks.):
1600 dpi
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.