-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Mysz bezprzewodowa optyczna USB Acrux
Symbol:
EM127
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 20 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.099 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299942635 |
| Zostaw telefon |
Mysz bezprzewodowa optyczna USB Acrux
- Nowoczesna, bezprzewodowa myszka optyczna, przeznaczona do notebooków oraz komputerów stacjonarnych.
- Pracuje w technologii 2.4GHz - zasięg pracy aż do 10m.
- Zmienna rozdzielczość pracy dostosowuje czułość myszki do obsługiwanych aplikacji użytkowych czy gier.
- Posiada funkcjonalny, łatwy w transporcie i oszczędzający miejsce, a także trudny do przypadkowego uszkodzenia odbiornik NANO.
- Cicha rolka przewijania oraz wysokiej jakości tworzywo, z którego wykonane zostało urządzenie, zapewniają wysoki komfort pracy.
- Dzięki ergonomicznemu kształtowi myszka idealnie leży w dłoni, nie powoduje zmęczenia w czasie pracy.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Acrux |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
115 x 60 x 30 mm |
| Waga | 60 g |
| Pozostałe parametry |
Wymagania systemowe : Windows 98/2000/Me/NT/XP/Vista/7/8/10, Unix, Mac OS 8.6 lub wyższy, Linux 2.6 lub wyższy |
| Oznaczenia | |
Liczba przycisków:
4
Połączenie:
Bezprzewodowe
Interfejs:
USB
Liczba rolek:
1
Profil:
Uniwersalny
Rozdzielczość (maks.):
1600 dpi
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
2 lata
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.