-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Nawilżacz powietrza Cool Spring 3,5L
Symbol:
EHA003
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wpisz swój e-mail |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 20 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299917251 |
| Zostaw telefon |
NAWILŻACZ POWIETRZA COOL SPRING
Dzięki bardzo cichej pracy nasz nawilżacz będzie doskonałym rozwiązaniem zapewniającym świeże, nawilżone powietrze podczas snu. Jest bezpieczny w użyciu. Automatycznie się wyłącza kiedy wyczerpie się w jego zbiorniku zapas wody. Stworzy naprawdę fantastyczną atmosferę w twoim pokoju.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Nawilżacz powietrza |
| Mgiełka | Zimna |
| Moc | 25 W |
| Pojemność zbiornika na wodę | 3.5 l |
| Wydajność | 300 ml/h |
| Zasięg działania | 40 m2 |
| Max. czas ciągłej pracy | 11.5 h |
| Jonizacja | Nie |
| Regulacja wytwarzania pary | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Funkcje specjalne |
Podwójna dysza do uwalniania pary |
| Kolor | Biały Niebieski |
| Oznaczenia | |
| Unboxing | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.