-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Oczyszczacz wodny i nawilżacz powietrza IDEAL AW 60
Symbol:
IDAW60
Oczyszczacz i nawilżacz powietrza w jednym urządzeniu z przeznaczeniem do pomieszczeń o wielkości do 60 m2.
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4019364890802 |
| Zostaw telefon |
Oczyszczacz i nawilżacz powietrza w jednym urządzeniu z przeznaczeniem do pomieszczeń o wielkości do 60 m2. trój poziomowy system oczyszczania i nawilżania powietrza połączony system filtracyjny filtr HEPA antyzapachowy filtr węglowy ochrona antybakteryjna dzięki technologii CleanCelR funkcja PlasmaWaveR wygodna funkcja timera niskie zużycie energii cicha praca zalecany dla alergików
| Informacje o produkcie | |
| Sugerowana wielkość pomieszczenia | do 60 m² |
| Wartość WSOP | brak |
| Moc W | 5 / 7 / 9 / 18 |
| Poziom hałasu dB | 30 / 30 / 38 / 45 |
| Prędkość wentylatora | 4 poziomy (niski, średni, wysoki oraz turbo) |
| Wydajność oczyszczacza | brak, brak |
| Filtry | True HEPA, z węglem aktywnym, wodny |
| System PlasmaWave&trade | YES |
| System przeciwbakteryjny Cleancel&trade | YES |
| Jonizacja powietrza | YES |
| Tryb automatyczny | YES |
| Wskaźnik jakości powietrza | YES |
| Sygnalizacja wymiany filtra | NO |
| Kolor | biały |
| Zasilanie | 220 - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Waga | Waga |
| waga netto | 8.5 |
| waga brutto | 9.5 |
| Wymiary | Wymiary |
| wysokość | 450 |
| szerokość | 345 |
| głębokość | 345 |
| Objaśnienie | **wartości dotyczą odpowiednio trybów: nocny, niski, średni oraz turbo. |
| Pojemność pojemnika na wodę | 5 litrów |
| Wydajność nawilżacza | 0, 500 g/h |
| System Ionic Silver Stick | NO |
| Gwarancja | Gwarancja |
| gwarancja na urządzenie | 2 lata |
| serwis 72h | NO |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.