-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
POWER BANK HADRON 4400mAh CZARNY
Symbol:
EMP105K
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wpisz swój e-mail |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 20 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.14 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299910566 |
| Zostaw telefon |
| Informacje o produkcie | |
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 4400 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1 A |
| Porty USB | 1 x USB micro-B 1 x USB 2.0 Type-A |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel: USB-microUSB |
| Pasuje do |
Uniwersalny PowerBank |
| Pozostałe parametry |
- Ładowanie akumulatorka: z portu USB lub ładowarką sieciową z micoUSB |
| Oznaczenia | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.