-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Pamięć DDR4 Vengeance LPX 32GB/2666(2*16GB) CL16-18-18-35 1,20V XMP 2.0 czarna
Symbol:
CMK32GX4M2A2666C16
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wpisz swój e-mail |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.14 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 843591069557 |
| Zostaw telefon |
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL16 |
| Radiator | Tak |
| Pozostałe parametry |
- Unbuffered DIMM 288 Pin |
| Pasuje do |
Platforma Intel X99 i 100 Series |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja wieczysta
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.