• Kategorie
  • Pamięć DDR5 32GB/4800 CL40 (16Gbit)

Symbol: CT32G48C40U5
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 30 szt.
Waga 0.027 kg
Zostaw telefon

Pamięć DDR5 32GB/4800 CL40 (16Gbit)

Wzmocnij swoją następną generację, wielordzeniowy procesor

Pamięć biurkowa Crucial DDR5 zapewnia dużą szybkość wymaganą dla następnej generacji wielordzeniowych procesorów, ale nie tylko jest szybsza niż DDR4, ale jest lepsza. Wielozadaniowego płynnie, obciążenie, analizowania, edytowanie i czyni szybciej - wszystkie o wyższej częstotliwości odświeżania znacznie mniej lag, i optymalizowane sprawność energetyczną w stosunku do poprzedniej generacji . Dzięki pamięci stacjonarnej Crucial DDR5 Twój komputer  może osiągnąć niesamowitą prędkość, która kiedyś była możliwa tylko z pamięcią o ekstremalnej wydajności.

  • Prędkość 4800MT/s
  • Napięcie 1.1V
  • Wielkości 8, 16 i 32 GB
  • Współczynnik kształtu UDIMM

Szybsze czasy ładowania i transfery plików 

Pamięć stacjonarna Crucial DDR5 może umożliwić komputerowi przesyłanie o 50% więcej danych niż DDR4 w momencie uruchomienia, co skutkuje szybszym czasem ładowania, transferem plików, pobieraniem, częstotliwością odświeżania i krótszym czasem opóźnień. Dzięki wyższej wydajności magistrali technologia DDR5 jest nie tylko szybsza niż poprzednia generacja, ale także lepsza.

Bardziej responsywna wielozadaniowość

Kluczowa pamięć DDR5 oferuje 50% szybsze prędkości niż DDR4 w momencie premiery, zapewniając użytkownikom ekstremalną wydajność zaraz po wyjęciu z pudełka. Jeszcze bardziej imponująca jest pamięć Crucial DDR5 zoptymalizowana pod kątem zwiększonej wydajności i wielozadaniowości, nie tylko podczas testów, ale także w warunkach rzeczywistych. Otwieranie większej liczby kart przeglądarki i przełączanie się między aplikacjami jest teraz szybsze niż kiedykolwiek.

Ekstremalna innowacja zapewniająca stabilną wydajność

Crucial DDR5 to ogromny krok naprzód w inżynierii w porównaniu z poprzednią generacją dzięki dwóm niezależnym 32-bitowym kanałom na moduł w celu zoptymalizowania wydajności. Zaprojektowany z wbudowanym ECC (ODECC) na poziomie komponentów dla długoterminowej stabilności, Crucial DDR5 został zaprojektowany tak, aby zachować taką samą niezawodność jak poprzednia generacja, nawet przy rygorystycznych wymaganiach komputerów nowej generacji.

Zoptymalizowana wydajność energetyczna

Aby zwiększyć wydajność i stabilność, Crucial DDR5 wprowadza regulację napięcia w module za pomocą zintegrowanego układu zarządzania energią (PMIC), który znajdował się na płycie głównej ze starszymi technologiami pamięci. Skutkuje to lepszą sygnalizacją i czystszą mocą modułów (DIMM). Co więcej, napięcie robocze modułu DDR5 wynosi tylko 1,1 V w porównaniu z 1,2 V DDR4.

Architektura DDR5 obejmuje ulepszenia wydajności, które zapewniają o 36% większą przepustowość systemu niż DDR4, nawet przy tych samych teoretycznych prędkościach 3200MT/s, dzięki wysokiej wydajności magistrali technologii DDR5. W połączeniu z niższym napięciem na moduł, ta konstrukcja zapewnia doskonałą (lepszą) wydajność.

Przy obciążeniach intensywnie korzystających z pamięci pamięć DDR5 zapewnia 1,87x większą przepustowość w wyniku podwójnej długości serii, podwojonej liczby banków i grup banków oraz znacznie większej szybkości niż DDR4. Umożliwia obsługę skalowania wydajności pamięci z poprawioną wydajnością kanału, nawet przy wyższych prędkościach, nie tylko podczas testowania, ale w warunkach rzeczywistych, zgodnie z ustaleniami JEDEC, niezależnego organu normalizacyjnego, który opracowuje otwarte standardy dla przemysłu mikroelektronicznego.

Komputer musi mieć procesor i płytę główną obsługujące DDR5. Pamięć stacjonarna Crucial DDR5 nie jest kompatybilna z płytami głównymi DDR4.

Prędkości uruchamiania DDR5 wynoszące 4800 MT/s są porównywalne z ekstremalnie wydajnymi prędkościami pamięci DDR4 i są 1,5 raza (50%) szybsze niż maksymalne standardowe prędkości DDR4 wynoszące 3200 MT/s. Prędkości uruchamiania DDR5 wynoszące 4800 MT/s zapewniają 1,87x większą przepustowość w stosunku do maksymalnych standardowych prędkości DDR4 wynoszących 3200 MT/s.

Szybkość transmisji danych uruchamiania DDR5 wynosząca 4800MT/s przesyła 1,5x (50%) więcej danych niż maksymalna standardowa szybkość transmisji danych DDR4 wynosząca 3200MT/s.

Moduły DDR5 (DIMM) wprowadzają regulację napięcia w module za pomocą układu zarządzania energią (PMIC), który umożliwia lepszą regulację mocy i zmniejsza zakres zarządzania siecią dostarczania zasilania DRAM (PDN) na płycie głównej w celu zwiększenia wydajności.

Crucial DDR5 Desktop Memory to pamięć bez ECC. ECC w odniesieniu do modułów RDIMM, LRDIMM, ECC UDIMM i ECC SODIMM to funkcja, która wymaga dodatkowej pamięci DRAM na poziomie modułu, aby platformy, takie jak serwery i stacje robocze, mogły korygować błędy w poszczególnych modułach (DIMM). Jednak funkcja ECC na matrycy (ODECC) jest cechą specyfikacji komponentu DDR5 i nie należy jej mylić z funkcją ECC na poziomie modułu. Pamięć biurkowa Crucial DDR5 jest zbudowana z komponentów DDR5, które zawierają ODECC, jednak te moduły nie zawierają dodatkowych komponentów niezbędnych do ECC na poziomie systemu.

Informacje o produkcie
Rodzaj pamięci DDR5
Całkowita pojemność pamięci 32 GB
Częstotliwość szyny pamięci 4800 MHz
Liczba pamięci w zestawie 1
Obsługa ECC Nie
Typ gwarancji Gwarancja wieczysta
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.