• Kategorie
  • Pamięć XPG Lancer RGB DDR5 7200 DIMM 32GB 2x16 CL34 czarna

Symbol: AX5U7200C3416G-DCLARBK
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 2 szt.
Waga 0.183 kg
Zostaw telefon

Pamięć XPG Lancer RGB DDR5 7200 DIMM 32GB 2x16 CL34

Nowa szybkość Model wzorcowy pamięci dla graczy

XPG LANCER wkracza w erę modułów pamięci DDR5 dla graczy. Obsługując częstotliwości sięgające 7200 MT/s, zapewnia znaczne zwiększenie wydajności w przypadku gier i przetaktowywania.

Spersonalizowane podświetlenie RGB
Ustaw podświetlenie RGB zgodnie z własnymi preferencjami. Wybierz różne efekty (światło stałe, oddychające i efekt komety) lub zsynchronizuj podświetlenie z ulubionymi utworami, korzystając z trybu muzycznego. Wszystko to można zrobić za pomocą oprogramowania do sterowania podświetleniem RGB wszystkich wiodących producentów płyt głównych.

Spersonalizowany pokaz świateł z XPG Prime
Oprogramowanie do sterowania podświetleniem XPG Prime umożliwia nie tylko ustawienie unikatowych efektów podświetlenia pamięci DRAM, ale także synchronizowanie wszystkich produktów XPG z podświetleniem RGB obsługiwanych przez Prime w celu stworzenia oryginalnego pokazu świateł i spersonalizowania ekosystemu Prime.
*Po wybraniu Prime jako oprogramowania do sterowania podświetleniem należy zamknąć pozostałe programy do sterowania podświetleniem firm, takich jak ASUS/ASRock/Gigabyte/MSI. Podczas używania programu Prime z oprogramowaniem RGB płyty głównej mogą wystąpić konflikty. Szczegółowe informacje można znaleźć w sekcji FAQ.
**Aby móc używać programu Prime po zainstalowaniu programu do sterowania podświetleniem firmy MSI, należy odinstalować program firmy MSI, wyłączyć zasilanie, włączyć je ponownie, a następnie zainstalować i uruchomić program Prime.

Ulepszone zarządzanie zasilaniem
Moduł pamięci DDR5 XPG LANCER ma wbudowany układ scalony zarządzania zasilaniem (PMIC), który zwiększa stabilność zasilania. Dzięki niższemu napięciu roboczemu moduł LANCER jest także bardziej energooszczędny niż pamięć DDR4.

Stabilność i niezawodność
Dzięki wbudowanej technologii kodu korekcji błędów (ECC) moduł ten zapewnia korekcję błędów w czasie rzeczywistym, która zwiększa stabilność i niezawodność.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów
Wysokiej jakości układy scalone i płytki drukowane zapewniają bezkompromisową wydajność oraz stabilne przetaktowywanie, dzięki czemu produkt ten jest doskonałym rozwiązaniem dla wymagających graczy i overclockerów.

AMD EXPO
Niezawodność i stabilność dzięki obsłudze AMD EXPO (ang. Extended Profiles for Overclocking) i zgodności z najnowszymi platformami.

Łatwiejsze przetaktowywanie
Obsługa profili Intel XMP 3.0 zapewnia łatwe przetaktowywanie bez konieczności konfigurowania skomplikowanych ustawień systemu BIOS. Nie ma konieczności wielokrotnego dostosowywania i dostrajania parametrów przetaktowywania.

Szybkie porady: DDR5 a DDR4 - wygląd
Moduły pamięci U-DIMM DDR5 mają te same wymiary i liczbę pinów co moduły DDR4. Najbardziej istotną różnicą jest położenie wycięcia bezpieczeństwa. Ponadto moduły DDR5 mają zintegrowane rezystory We/Wy z rezystorami CMD/ADD. Wygląd modułów pamięci DDR5 jest bardziej przejrzysty niż modułów pamięci DDR4. Ponadto na środku widoczny jest układ scalony PMIC.

Szybkie porady: DDR5 a DDR4 - architektura chipa
Moduły pamięci DDR5 zapewniają dwukrotnie większą pojemność w porównaniu z modułami DDR4, dzięki pomieszczeniu większej liczby banków i grup banków. Podwojona została także długość pakietu oraz wstępne pobieranie. Za integralność danych odpowiada natomiast technologia kodu korekcji błędów (ECC).

Szybkie porady: DDR5 a DDR4 - wydajność
Największą zmianą jest znaczne zwiększenie przepustowości i częstotliwości. Moduły pamięci DDR5 firmy ADATA zapewniają obsługę częstotliwości sięgających 4800 MT/s i przepustowości na poziomie 38,4 GB/s, czyli o 50% większej w porównaniu z modułem DDR4-3200. Maksymalna częstotliwość jest o 1,63 razy większa niż w przypadku modułu pamięci DDR4.

Informacje o produkcie
Rodzaj pamięci DDR5
Całkowita pojemność pamięci 32 GB
Częstotliwość szyny pamięci 7200 MHz
Liczba pamięci w zestawie 2
CAS Latency CL34
Obsługa ECC Tak
Radiator Tak
Wymiary

133,35 x 40 x 8 mm

Rodzaj pamięci DDR5
Częstotliwość szyny pamięci 7200 MHz
Liczba pamięci w zestawie 2
CAS Latency CL34
Typ gwarancji Gwarancja wieczysta
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.