• Kategorie
  • Plecak na laptopa CityGear 15-17.3cala czarny

Symbol: TCG670GL
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 30 szt.
Waga 1.112 kg
Zostaw telefon

Plecak na laptopa Targus CityGear TCG670GL
Rozumiemy, że zmienił się sposób Twojej pracy. Dzisiejszy dojeżdżający do pracy potrzebuje wszechstronności i pewności co do ochrony, aby wspierać środowisko pracy, które jest bardziej mobilne niż kiedykolwiek wcześniej.
Gama Targus CityGear 3 zremasterowała wszystko, co uczyniło jego poprzedników naszą najbardziej pożądaną kolekcją, aby stworzyć jeszcze bardziej kompaktową, lekką linię, która zabezpiecza i chroni to, co ważne.
35 lat wglądu i badań pozwoliło zrozumieć Twoje potrzeby w zakresie przechowywania i transportu sprzętu, który zapewnia produktywność, zapewniając nie tylko najlepszą ochronę sprzętu, ale także najlepszą ergonomiczną ochronę do przenoszenia.
Plecak na laptopa CityGear 15-17,3 "to idealna torba na dojazdy do pracy; noś swój sprzęt w tym smukłym plecaku o swobodnym stylu, sprytnej pojemności i wygodnym przenoszeniu.
Wbudowany system ochrony kopuły ochroni twoją technologię podczas zmiażdżenia dojeżdżającego do pracy dzięki amortyzującym warstwom zintegrowanym z torbą, aby rozproszyć nacisk i chronić twój laptop, tablet i inne urządzenia wewnątrz.
Dzięki zapinanym na suwak kieszeniom z siatki, dzięki czemu można zobaczyć, co jest w środku, oraz miejsce na notebook i stacjonarny, możesz przechowywać swoje rzeczy zorganizowane w wyznaczonych przegrodach. Wszystko w eleganckiej, stylowej i profesjonalnej obudowie.

Informacje o produkcie
Rodzaj Plecak
Przekątna ekranu 17,3''
15''
Ilość komór 3
Uchwyt do ręki Tak
Materiał Polistyren
Poliuretan (PU)
Wymiary

32,5 x 21 x 49 cm

Waga 1.15 kg
Kolor Czarny
Pasuje do

Uniwersalny

Rodzaj Plecak
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Gwarancja 2 lata
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.