-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
SŁUCHAWKI AUDIO STEREO Z REGULACJĄ GŁOŚNOŚCI EH142K MAUI CZARNE
Symbol:
EH142K
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wpisz swój e-mail |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 20 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.35 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299903865 |
| Zostaw telefon |
Stereofoniczne słuchawki z płynną regulacją głośności. Pałąk nagłowny z obustronną regulacją wielkości, został wyłożony na całej długości miękkim materiałem. Poduszki uszne wyścielone miłym w dotyku materiałem skóropodobnym. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Doskonała jakość dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie gier, słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 3 m |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
Przeznaczenie:
Gaming, Muzyka
Konstrukcja:
Z muszlami nausznymi
Technologie:
Redukcja szumów
Dźwięk:
Stereo
Impedancja:
32 Ω
Mikrofon:
Nie
Funkcje bluetooth:
Nie dotyczy
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.