-
Koszyk jest pusty
-
x
- Kategorie
-
Słuchawki EH118 Z MIKR. STEREO/REG GLO/DUŻE
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 20 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.293 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905784768373 |
| Zostaw telefon |
Esperanza Słuchawki stereo z mikrofonem i regulacją głośności EH118
Stereofoniczne słuchawki z mikrofonem i płynną regulacją głośności. Mikrofon został zamocowany na elastycznym pałąku gwarantującym wygodne jego ułożenie i utrzymywanie w niezmienionej pozycji. Pałąk nagłowny z obustronną regulacją wielkości, został wyłożony na całej długości miękkim materiałem. Poduszki uszne wyścielone miłym w dotyku materiałem skóropodobnym. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Doskonała jakość dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie gier, słuchania muzyki, oglądania filmów czy rozmów prowadzonych przez komunikatory internetowe.
| Informacje o produkcie | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Pasmo przenoszenia |
20 - 20.000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Pozostałe parametry |
- miękkie poduszki uszne |
| Oznaczenia | |