-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
UPS listwa zasilająca 3FR/16A/C14/0.6m/czarna
Symbol:
EG-PSU3F-01
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 20 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.21 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8716309096621 |
| Zostaw telefon |
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 3 |
| Długość przewodu | 0.6 m |
| Wtyczka | C14 |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Wymiary rack | 1U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
175 x 42 x 38 mm |
| Waga | 0.145 kg |
| Oznaczenia | |
Liczba gniazd typu E:
3
Montaż:
Podłoże
Wymiary rack:
1U
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.