-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Uchwyt sufitowy LCD FPMA-C020 BLACK
Symbol:
FPMA-C020BLACK
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8717371445690 |
| Zostaw telefon |
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Telewizory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 40 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 26.5 cm |
| Wysięg (maks.) | 40 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
Przeznaczenie:
Monitory, Telewizory
Rodzaj:
Sufitowy
Przekątna ekranu (min.):
10 ''
Przekątna ekranu (maks.):
40 ''
Obciążenie (maks.):
20 kg
Wysięg (maks.):
40 cm
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.