-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Wysięgnik sufitowy NS-EP100BLACK
Symbol:
NS-EP100BLACK
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8717371448400 |
| Zostaw telefon |
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Obciążenie (maks.) | 100 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 107.5 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |
Przeznaczenie:
Monitory
Rodzaj:
Sufitowy
Obciążenie (maks.):
100 kg
Wysięg (maks.):
107.5 cm
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
60 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.