-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Zasilacz ATX o mocy 1000W aktywne PFC 12 cm fan 80+Gold
Symbol:
CCC-PSUGOLD-1000W
Zobacz cenę i dostępność, zaloguj się lub zarejestruj
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.64 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8716309134033 |
| Zostaw telefon |
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 9 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Format | ATX |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne (OTP) Przed zbyt wysokim prądem (OCP) Przed przepięciami i udarami (SIP) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwzwarciowe (SCP) |
| Wymiary |
86 x 150 x 160 mm |
| Waga | 1.8 kg |
| Oznaczenia | |
Zasilacz modularny:
Tak
Certyfikat 80+:
80 PLUS Gold
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.